Contact

Contact

Adresgegevens
Paulus Buijsstraat 51
2582 CH Den Haag
Tel: 070-3225228

Klik op de link voor het e-mailadres:
Directeur (Stephan van der Kolk): directie
Intern Begeleider (Anja Verburg): ib
Bouwcoördinator (Cornel Stout): c.stout
Leerkracht groep 1 (Marije Rijkaart): m.rijkaart

Aalke Marije Donker: A.Donker@ehsdh-mantum.nl
Agnes Tekelenburg: A.Tekelenburg@ehsdh-mantum.nl
Alize Boer: A.Boer@ehsdh-mantum.nl
Anja Verburg: A.Verburg@ehsdh-mantum.nl
Annette van Dijk: A.vanDijk@ehsdh-mantum.nl
Arrianne de Gans: A.deGans@ehsdh-mantum.nl
Cornel Stout: C.Stout@ehsdh-mantum.nl
Dorien Oosterman: D.Oosterman@ehsdh-mantum.nl
Hélène de With: H.deWith@ehsdh-mantum.nl
Jelmer Houtman: J.Houtman@ehsdh-mantum.nl
Jolanda Wouters: J.Wouters@ehsdh-mantum.nl
Lisa Demper - De Jongh: L.Demper@ehsdh-mantum.nl
Marianne van der Kolk: M.vanderKolk@ehsdh-mantum.nl
Marije Rijkaart: M.Rijkaart@ehsdh-mantum.nl
Myrthe van Haaften - Hoogendoorn: m.vanhaaften@ehsdh-mantum.nl
Niels van der Helm: N.vanderHelm@ehsdh-mantum.nl|
Stephan van der Kolk: Directie@ehsdh-mantum.nl
Wendy Bregman: W.Bregman@ehsdh-mantum.nl
Ymke Westmaas: Y.Westmaas@ehsdh-mantum.nl

Klik hier voor het maken van een routebeschrijving in Google Maps.